KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1989’dan günümüze kadar gelen tecrübenin vermiş olduğu haklı gururu ile Düzce ve İstanbul`da siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Mesleki yeterlilik kursunu başarı ile bitirmiş mesleki belgelere sahip deneyimli kadromuz ile araçlarınızda oluşan arızaları tespit cihazları ile bulup, direksiyon kutusu, pompa tamiri, periyodik  yağ, filtre ve balata değişimi gibi yürür aksamda oluşabilecek  daha birçok arızaları günümüz teknolijisini ile donattığımız servisimizde doğru ekip ve ekipman ile sökme-takma hizmeti ile sizlere sunmaktayız.
 
Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen, yapılan tüm işlemlere garanti verebilen kendi alanında iddalı olan bir firmayız. Kullanılan parçaları depomuzdaki ve sektörde öncü gelen iş ortaklarımız ile orijinal yedek parçalarla siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
 
14 Kardeşler direksiyon ve eps tamir hizmetlerini Düzce ve İstanbul dışınada Türkiye`nin her yerinden Kargo üzerinden göndereceğiniz tüm araçların Hidrolik Direksiyon Kutusu ve Direksiyon Pompalarını en kısa zamanda tamir ve bakımı yapılarak yine Kargo üzerinden Garantili adrese geri gönderiyoruz.
 
BİZE ULAŞIN
Küçük Sanayi Sitesi 2616.Sok. B1 Blok No:14 Akınlar/Düzce
© Tüm Hakları Saklıdır. 14 KARDEŞLER DİREKSİYON VE EPS SERVİSİ
düzce,direksiyon parçaları düzce,